Bedava CRM

CRM(Customer Relationship Management) Türkçe adıyla Müşteri İlişkileri Yönetiminin anlamı birçok şirket tarafından anlaşıldı ve bu konuda binlerce dolarlık yazılımları alıp kullanmaya başladılar. Bu bir anlamda KOBİ’lerin boyunu aşan bir durumdu.
KOB’ler için CRM’i bedava yapabilecekleri bir site var. Bu site ile kontak ilişkilerinizi düzenleyebilir, siparişlerinizi ve müşteri şkayetlerini izleyebilirsiniz. Her bir işleme bir numara verilip ilgili kişi ile ilişkilendirilmektedir. Site ingilizcedir.

Müşterilere verilecek standart cevpa şablonları, email kampanyası yapabileceğiniz uygulama mevcuttur. Daha ileri profesyonel boyutu kullanıcı başına $14.95(US)dır. Site adresi http://www.freecrm.com

Aşağıdaki yazıları da beğeneceksiniz:

Beğendiniz mi? Patreonda yer alan kanalımızdan aylık abonelik ile bizi destekleyin!
Paylaşın:

Bedava CRM” hakkında 3 yorum

  1. osman

    Hocam dediğiniz gibi crm bizim gibi küçük şirketler için çok maliyetli.Sizin verdiğiniz siteyi de ingilizce olduğu için kullanamıyorum. Bir araştırma yaptım ve web tabanlı bir crm paketini gördüm. (crm.com.tr den x ofis paketi) Aylık ödeme yapılıyor.Sizce web tabanlı bir paket kullanmanın dezavantajları nedir.

  2. savassakar Yazar

    Siz CRM yaparak elde edeceğinz faydayı sayısallaştırabilirseniz ve CRM olarak yapmak istediklerinizi bu program ile yapıp yapamadığınızı araştırırısanız bu sorunun cevabıonı kendiniz bulabilirsiniz. Önemli olan sizin CRM ile hedeflediğiniz şeyler ve bu yazılımın size bunu sağlayıp sağlayamayacağı. WEB tabanlı olup olmaması bence çok önemli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.