Ne Dediler?

Kerim Deniz Kaçmaz – İnnova – SAP Applications Unit Executive – 2,5 aylık sıkı bir çalışma sonrası 30 Aralık itibariyle bende PMP oldum. Bu süreçte İKG’den aldığım eğitim ve hazırlık dokümanları çok faydalı oldu. Ayrıca Proje Yöneticisinin kitabı benim için tam bir başucu kitabı oldu. Kitap harika ve PMP olsun olmasın tüm proje yöneticilerine öneririm. PMP sınavı ile ilgili de güzel faydalı ipuçları var ve bunlardan faydalandım. 

Prof. Dr. İbrahim Kırçova – Yıldız Teknik Üniversitesi – Üretim Yönetim ve Pazarlama – Sevgili Savaş Şakar, Gökrem Tekir ile birlikte yazdıkları Hayatımız Proje kitabı proje yönetimi alanında önemli bir kaynak olarak kitaplıkta yerini aldı. Ellerinize sağlık. Ülkemizde henüz yeni yeni kıymeti anlaşılan proje yönetimi alanında çalışanlara, proje yönetenleri, bir projede çalışanlara, proje yapmak isteyenlere çok yararlı bir çalışma.

Doç. Dr. Bersam Sidal Bolat – İTÜ İşletme Mühendisliği – Proje Yönetim disiplini ile uğraşan herkes için çok yararlı bir kitap olmuş. Emeklerinize sağlık

Emre ALIÇ, PMP® – BTK, PMI-TR – Teşekkürler @gokremtekir & Savaş Şakar elinize emeğinize sağlık. Güzel kitap olmuş #ProjeYönetimi ve #PMP® Sınavına hazırlık için önerilir.

Mustafa Rüştü Sözen- Hava Harp Okulu Kurmay Başkanı – Okurken, ne kadar çok şeyi yanlış yaptığımı gördüm. Alt, orta ve üst düzey yönetici ve adaylarına öneriyorum, mutlaka kütüphanenizde bulunmalı..

Süleyman Tosun – Nişantaşı Üniversitesi – Proje Yönetimi alanında çalışan veya konuya merak duyan bir çok arkadaşımız için önemli bir gelişme olarak “Proje Yöneticisinin El Kitabı”nı tavsiye ediyorum.

Burak Büyükdemir – etohum – Girişimciler için başucu kitabı. Tüm girişimcilerin okuması gereken kitaplardan.

Tunç Yalgın – Yatırımcı – Hayatını Proje Yönetimi ve Proje Yönetimi eğitimine adamış Sevgili Üstad Savaş Şakar’ın Proje Yönetimi kitabı çıktı. Muhteşem bir referans, proje geliştiren, uygulayan ve yönetin herkesin başucunda durmalı.

Adem Çamurcu – Turuncu Teknoloji – Savaş Şakar ve Gokrem Tekir in yazdığı “Hayatımız Proje” kitabını okumak proje yöneticisi için farz, diğerleri için vacip.

Gönenç Şener – hepsiburada.com – Aynı çatı altında çalışmaktan onur duyduğum kitabın yazarlarına, Gökrem Tekir, PMP® ve Savaş Şakar ‘a çok teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Murat Özdemir – Deputy Head of Audit – TEB – Konusunun iki üstadından elinizin altında olması gereken bir kitap. Tebrikler ve teşekkürler Savaş ve Gökrem

Yahya Ekinci – Danışman – Garanti Bankası döneminde birlikte çalıştığım en vizyoner patronlarımdan Savaş Şakar Bey’in kitabı çıktı. Tüm arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum.

Sema Van Ameide – Fermantasyonmarket.com – Proje Yönetimi alanında altın kaynak. Bu alanla yolunuz kesişiyorsa mutlaka okuyun, yılların birikimini içselleştirin.

Yüce Okan Gürbüz – AXON Energy Products – Türkiye’den süper bir kitap geldi. Tesekkürler

Oya Fırıncıoğulları – Ev Hanımı – Sıradan ama ön sıradan bir ev hanımı anne olarak bu bilgi birikiminden kendi sosyal hayatıma çok şeyler katabileceğimi düşünüyorum.

Dilek Bayhan – Program Yöneticisi – ING Bank – Arka kapaktaki notlara dikkat. Tebrikler

Hakan Koray Tutkun – Infodif – Kaleminize sağlık

İş Pazarlama Kitap – twitter – Tşk @gokremtekir @savassakar bu güzel kitap için

Belgin Usanmaz – İnci Sigorta – Proje yonetimi denince ilk o akla gelir, Dost, kardeş değince yine onun adını keyifle söyleyebilirim. Ne güzeldir ki insanın sevdiği işi ona yakışır şekilde yapması ve işinin inceliklerini nesillere aktarımda bulunması. Hep diyorum ya bazı insanlar iyi ki varlar.

Hakan Bacakoğlu – Skorsky Türkiye – Güzel ve contemporary yazmışsınız. 

Cevdet Çiftçibaşı – BTC Bilişim – PMP® sınavıma toplamda 1 buçuk hafta vaktim kaldığında, Gökrem Tekir, Savaş Şakar hocalarımın Hayatımız Proje Kitabı’ındaki anahtar notları okudum, sorular çözdüm. Merakımdan sınav sonrası kitabı bitirdim. Çok faydalıdır, kendinize zaman ayırmanız nice to have’den ötedir.

Ayşe Şentürk – KA.DER – Keyifle okuduğum “hayatımız proje” kitabını ilgililere tavsiye ederim. Akıcı bir dille yazılmış, emeği geçenlere teşekkürler

Erdem Tokuş – Bağımsız Değerlendirici – T.C. Kalkınma Bakanlığı – Görkem Tekir ve Savaş Şakar Üstadlarıma teşekkür ederim. Akıcı ve akılcı bir dil ile hazırladıkları bu kaynak, gerçekten bir başucu kitabı niteliği taşıyor. Kesinlikle herkesin hayatında en az bir kez okuması gereken bir kaynak.

Deniz Baytekin – İSBAK – This is the book I was looking for my Project Management journey, thank you so much for your great knowledge and experience sharing and priceless wisdom on the subject. Step-by-step truly inspiring book of Project management for everyone:) I salute your commitment to helping make life better for every Project Manager possible:)

Selin Yıldız – Garanti Bankası – Matrix filminde Morpheus’un dediği gibi ; “Ben aklını serbest bırakmaya çalışıyorum ama sana sadece kapıyı gösterebilirim. Kapıdan kendin geçmek zorundasın.” Bu ve bunun gibi harika örneklerle dolu bir yapıt. Yalın anlatımıyla adeta başucu kitabı . Sadece projecinin değil , günlük yaşantımıza da yansıtacağımız bilgilerle dolu bir kitap.

Elif Altaşlı – Sürdürülebilirlik Akademisi – Yılların birikimi bu kitapta. 

Haşim İnal – Verifone – Olsa olsa basıldığı kağıdın bedeli olabilecek bir bedel. Verilen emeğin karşılığı kesinlikle olamaz. Emeği geçenlerin aklına, diline kalemine sağlık…

Münip Öber, Danışman, Eğitimci PMP –  Çok güzel hazırlanmış bir kitap. Tavsiye ederim.

Dilek Başaraner Elmalı, Öğretim Görevilisi, Anadolu Üni. Kimya Mühendisliği – Bizim gibi hayati boyunca proje tamamlaması gerekenler için çok faydalı.

Ali Elmaskaya, EMAAR – Çalışmalarım sırasında sizin kitabınızın ve blogunuzdaki yazıların çok faydası oldu. Bunun için teşekkürü borç bilirim.

Sipariş vermek için tıklayınız